GEWA Guitars & Bags
Ovation Guitars
Manuel Rodríguez

Brands

GEWA Made in Germany

Responsive Image

Logo GEWA Made in Germany

Jádrem je kvalita.


Abychom mohli vždy a bez kompromisů vyhovět této poptávce, vyvíjíme a vyrábíme kufry GEWA Made in Germany v saském "Musicon Valley".


Vyšší třída našich kufrů, která je určena především profesionálním hudebníkům, je navržena a vyvinuta přímo na místě našimi týmy odborníků a vyrobena kvalifikovanými specialisty. V naší výrobě skříní se nejmodernější výrobní postupy podle nejnovějších norem snoubí s tradičním řemeslným zpracováním na nejvyšší úrovni.


Pečlivý výběr materiálů a příslovečná nezničitelnost našich kufrů nám v průběhu let vynesly vynikající pověst mezi předními hudebníky dané doby. Pouzdro GEWA vás a váš nástroj doprovází po celý život. Ať už vás vaše cesta zavede kamkoli, na naše kufry se můžete vždy spolehnout, protože nám záleží i na vašem nástroji.


Ve společnosti GEWA Made in Germany se tradice stává současností.

Série

Air

Air

Masterpieces de Luxe

Masterpieces de Luxe

Air

Air

Masterpieces de Luxe

Masterpieces de Luxe

Air

Řada GEWA AIR zahrnuje nejlepší nápady, vývoj a inovace získané během desetiletí zkušeností s výrobou skříní. Každý kufr je mistrovským dílem technického umění a zároveň ušlechtilým designovým objektem.


Kytarový kufr GEWA Air je jedinečný díky třem základním bodům:

- Speciální charakter pláště (technologie GEWA Air Shell).

- To, že se hodí jak pro akustickou, tak pro koncertní kytaru.

- Celosvětově unikátní a patentovaná fixace s plovoucím ložiskem GEWA.


Technologie GEWA Air Shell popisuje patentovanou konstrukci stylového termoplastového pouzdra s vysokým leskem. Zaručuje nesmírně vysokou odolnost proti rozbití, protože nárazy jsou tlumeny mírnou deformací, podobně jako u automobilů. Kromě této stability zajišťuje speciální výrobní proces vysoce účinnou izolaci proti teplotním výkyvům a povětrnostním vlivům.


To, že je kytara v pouzdře bezpečně upevněna, není u mnoha výrobků na trhu tak samozřejmé, jak by se mohlo zdát. U řady GEWA Air zajišťuje plovoucí uchycení vyvinuté a patentované společností GEWA v kombinaci s osmi dalšími fixačními podložkami bezpečné uchycení a umožňuje různá nastavení pro koncertní i akustické kytary. Jedině tak lze zabránit poškození cenného přístroje během přepravy.


Snad ani není třeba zmiňovat, že kufr je mimořádně luxusní a promyšleně vybavený ve všech oblastech. Úchyty, nožičky, zámky a vnitřní vybavení jsou špičkové a podtrhují dokonalost kufru ve všech ohledech.


Je samozřejmé, že všechny kufry řady GEWA Air jsou nejen vyvinuty v Německu, ale také kompletně vyrobeny ve vlastní továrně na kufry GEWA v regionu Vogtland. Ne nadarmo nesou označení "Made In Germany".


Svěřte svůj špičkový přístroj jen té nejlepší ochraně - společnosti GEWA Air.

Produkty

Masterpieces de Luxe

Ultralehké kytarové kufry řady GEWA Masterpiece De Luxe jsou mistrovským dílem a jsou určeny pro prvotřídní nástroje.


Extrémně robustní plášť ze 100% karbonu zaručuje maximální bezpečnost i při kolísavých okolních teplotách.


Pro jejich výrobu se rohože z uhlíkových vláken (uhlíku) namáčejí do pryskyřice a vypalují ve speciálním uspořádání ve formě pod tlakem a teplem. Po vytvrzení vznikne plášť, který je mimořádně odolný ve všech ohledech, má maximální pevnost v krutu při minimální hmotnosti, dobré izolační vlastnosti a extrémní ochranu proti propíchnutí.


Jednoduchý, elegantní vzhled odráží tento prvotřídní standard v každém ohledu a je doplněn černými zámky a kováním. Středový zámek používá kombinaci čísel, která zabraňuje neoprávněnému otevření kufru.


Vnitřní prostor je vyložen černou sametovou podšívkou a má prostornou přihrádku na příslušenství s víkem.


Pohodlnou manipulaci zajišťuje ručně šité držadlo z pravé kůže a polstrované odnímatelné popruhy batohu, jejichž karabiny jsou navíc chráněny proti náhodnému otevření bezpečnostními pásky.


Nožičky jsou velmi praktické a umožňují umístit kufr do různých poloh pro zajištění stability.


Pouzdra řady Masterpiece De Luxe byla samozřejmě v Německu nejen vyvinuta, ale také kompletně vyrobena ve vlastních dílnách společnosti GEWA. Ne nadarmo nesou označení "Made In Germany".


Pouzdra GEWA Masterpiece De Luxe jsou k dispozici pro koncertní i akustické kytary.

Produkty

Ukázat všechny produkty k dané značce

Ukázat všechny produkty k dané značce
Responsive image Responsive image
GEWA Made in Germany