Brands

GEWA Made in Germany

Responsive Image

Logo GEWA Made in Germany

Jádrem je kvalita.


Abychom mohli vždy a bez kompromisů vyhovět této poptávce, vyvíjíme a vyrábíme kufry GEWA Made in Germany ve vlastní režii. V Německu. V saském "Musicon Valley".


Vyšší třída našich kufrů, která je určena především profesionálním hudebníkům, je navržena a vyvinuta přímo na místě naším týmem odborníků a vyrobena kvalifikovanými specialisty. Naše výroba skříní kombinuje nejmodernější výrobní metody podle nejnovějších standardů s tradičním řemeslným zpracováním na nejvyšší úrovni.


Pečlivý výběr materiálů a příslovečná nezničitelnost našich kufrů nám v průběhu let vynesly vynikající pověst mezi předními hudebníky dané doby. Pouzdro GEWA vás a váš nástroj doprovází po celý život. Ať už vás vaše cesta zavede kamkoli, na naše kufry se můžete vždy spolehnout, protože nám záleží i na vašem nástroji.


Ve společnosti GEWA Made in Germany se tradice stává současností.


Safeguard

Pouzdro na tenorový trombon SAFEGUARD je to nejlepší, co můžete pro svůj nástroj udělat. Z hlediska ochrany, funkčnosti a designu zde byly uplatněny pouze ty nejvyšší standardy.


Za ušlechtilým karbonovým vzhledem se skrývá nesmírně stabilní skořepina z laminátu, která je potažena vysoce kvalitní vodoodpudivou tkaninou. Tvar pouzdra je mimořádně kompaktní, takže trombon lze přepravovat nejen bezpečně, ale také prostorově úsporně.


Uvnitř je nástroj jemně uložen a chráněn v polštářcích potažených černým velurem. Zde je sklíčko uloženo odděleně, zatímco zvonek (9") má speciální ochranu. Vnitřní prostor je nastavitelný pomocí pružných polštářků, aby přesně vyhovoval vašim potřebám.


Přihrádka na příslušenství, která je rovněž polstrovaná, nabízí nejen dostatek prostoru, ale také zajišťuje dobré umístění trombónu. Pro uložení náustků jsou integrována dvě další pouzdra.


Vyjímatelná kapsa na hudbu nabízí prostor pro všechny potřebné dokumenty, i když jsou velmi velké.


Kufr Safeguard lze samozřejmě pohodlně uchopit a přenášet v jakékoli situaci: vertikálně, horizontálně, přes rameno nebo jako batoh.


Pouzdro pro tenorový trombon GEWA Safeguard je 100% vyrobeno v naší manufaktuře v Sasku, a je tedy Made In Germany.

Produkty

Ukázat všechny produkty k dané značce

Ukázat všechny produkty k dané značce
Responsive image Responsive image
GEWA Made in Germany