GEWA Winds

Service

 • Příslušenství
  Responsive image
 • Sluchátka
  Responsive image
 • HP Eight
  Responsive image
 • HP Nine
  Responsive image
 • HP One
  Responsive image
 • HP Six
  Responsive image
 • deutsch
  Responsive image
 • english
  Responsive image
 • italiano
  Responsive image
 • français
  Responsive image
 • español
  Responsive image
 • Digital Drums
  Responsive image
 • Modul
  Responsive image

FAQ - Často kladené dotazy:

Zde naleznete nejčastěji kladené otázky
Pokud Vám zde zobrazené odpovědi nevyhovují, prosím obtaťte se na náš zákaznický servis, podporu.

Gewa Winds je jednou z pěti divizí Gewa music GmbH.

Jsme dovozcem, výrobcem a distributorem známých značek bicích, což znamená, že zajišťujeme, aby se nástroje dostávaly od nás nebo od výrobce do obchodů.

Spolupracujeme také s mezinárodními odborníky a umělci a zajišťujeme, abyste byli o nástrojích informováni tím nejlepším možným způsobem.

GEWA Winds ústředí je v Adorfu v regionu Vogtland v Sasku, Německo. Odtud spolupracujeme s našimi partnery v Německu, Evropě a po celém světě.

Samozřejmě máme showroom, kde si lze prohlédnout a vyzkoušet ty nejkrásnější a nejaktuálnější nástroje z našeho sortimentu. Tato místnost je však vyhrazena hlavně našim obchodním partnerům, tj. prodejcům a dodavatelům.

Nejlepší místo, kde se vám naše nástroje dostanou do rukou, je u místního prodejce.

Ne, jako velkoobchod jsme výhradně B2B společností. Neprodáváme soukromým (koncovým) zákazníkům, pouze prodejcům.

Stačí nám poslat zprávu prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Vzhledem k velkému množství e-mailů, které dostáváme, bohužel nemůžeme odpovědět na každý dotaz okamžitě, ale můžete si být jisti, že Váš

e-mail zaregistrujeme a odpovíme na něj co nejdříve.

Může to mít 2 důvody:

1. Prodejce si neobjednal konkrétní produkt a nemá jej vystavený. Prodejce spojený s námi však může na požádání od nás objednat jakýkoli produkt.

Výjimkou je následující:

2. Pokud se jedná o exkluzivní produkt. Některé z našich značek a sérií jsou vyhrazeny pro speciální podpůrná místa a specializované prodejce, kteří byli námi speciálně vyškoleni. Tímto způsobem můžeme zajistit, aby Vám, zákazníkovi, byly vždy poskytnuty správné rady ohledně těchto produktů.

Naštěstí se to stává jen velmi zřídka. V takovém případě zatím neexistuje žádný obrazový materiál nebo ještě nebyl u nás uložen. To by však mělo být brzy změněno.

Další informace o našich produktech najdete v následujících zdrojích:

- V produktové oblasti na těchto webových stránkách.
- Na YouTube kanálu GEWAWinds
- Na našem Facebook a Instagram .
- Na webových stránkách příslušných výrobců.

Podívejte se na produktovou oblast na tomto webu.

Zeptejte se svého prodejce. Měli by být vždy prvním kontaktním místem pro Vaše dotazy.

Stačí nám poslat zprávu prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Kontaktujte prosím prodejce, u kterého jste nástroj zakoupili. Odpovídá za záruku a v případě pochybností nás také bude kontaktovat.

Ne. Ceny na tomto webu jsou doporučené maloobchodní ceny (RRP).

Prodejci si mohou sami stanovit ceny a my je nesmíme ovlivňovat. Proto je možné a dokonce velmi pravděpodobné, že se tržní ceny našich nástrojů liší v závislosti na prodejci.

Stačí nám poslat zprávu prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Vzhledem k velkému množství e-mailů, které dostáváme, bohužel nemůžeme odpovědět na každý dotaz okamžitě, ale můžete si být jisti, že Váš e-mail zaregistrujeme a odpovíme na něj co nejdříve.

Pokud si myslíte, že potřebujete endorsements a vidíte dobré důvody, proč by takové partnerství pro nás mohlo být zajímavé, pošlete nám prosím zprávu prostřednictvím našeho kontaktního formuláře

Denně přijímáme dotazy na toto téma a máme vysoká očekávání potenciálních partnerů, kteří se hlásí k endorsementu, pokud jde o kvalifikaci, dosah, koncerty atd. Žádáme vás proto o pochopení, pokud bychom Váš požadavek odmítli. Možná ještě nebyl ten správný čas.

Pokud na našich webových stránkách nemůžete najít konkrétní produkt, jedná se obvykle pouze o krátkodobý logistický problém a bude brzy vyřešen.

Náš sortiment zahrnuje více než 35 000 produktů a podléhá trvalé organické změně. Každou změnu se snažíme co nejdříve aktualizovat podrobnými a dalšími informacemi. Dejte nám ještě několik dní a mezitím zkontrolujte stránku příslušného výrobce.

Pokud to trvá neobvykle dlouho, pošlete nám prosím informaci prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Was steckt hinter Test The Best?

„Test The Best“ ist eine Aktion von GEWA, einer Auswahl an Musikschulen in Deutschland, die dem „Percussion Creativ e.V.“ Netzwerk angehören und dem betreuenden Fachhandel.

Die Drumsets stehen für alle interessierten Drummer:innen zum Testen zur Verfügung. Man muss kein Schüler sein, um die kompetente Beratung der Ansprechpartner:innen in Anspruch zu nehmen.

Es ist ganz einfach: Bei der Schule zwecks Termin melden, testen und beraten lassen. Viel Spaß!

Kontaktní formulář

Potřebujete pomoc?

Děkujeme za Vaši zprávu